لباس خواب چیست؟

لباس خواب لباسی است که برای شب وهنگام خواب در نظر گرفته شده است.این لباس باید کاملاراحت وآزادباشه ولباس های خواب معمولا بلند وگشاد هستند.لباس خواب به دو دسته ی مردانه وزنانه تقسیم میشود.

لباس خواب مردانه

لباس خواب مردانه معمولا شا مل پیراهن وشلوار یا بیژامه ازجنس نخ یا پنبه هستند.در برخی از مدلهای  لباس خواب مردانه از شلوار وژاکت استفاده میشود .

این ژاکت های نخی از جلو زیپ دارند یا بند.ونوع دیگر لباس های خواب مردانه یک پیراهن بلند مردانه میباشد وبه صورت یک تکه تا زانو میباشد.

لباس خواب زنانه

لباس خواب زنانه به دو دسته ی فانتزی و راحتی تقسیم میشود.

لباس خواب راحتی زنانه

به این دسته از لباس خواب زنانه لباس شب هم میگویند دسته ای از لباس ها هستند که هنگام خواب استفاده میشود وتا حدی از پیراهن های معمولی گشادتر وبلندتر میباشند.

لباس خواب فانتزی زنانه

این لباس ها توسط خانم ها استفاده میشود برای افزایش میل همسر وباعث میشود تا فرد مقابل بااشتیاق بیشتری با آنها رابطه برقرار کنند.

جنس لباس خواب

جنس لباس خواب بهتر است از جنس پنبه کاملا طبیعی وسبک ونرم باشد زیرا این جنس اجازه ی گردش هوا را میدهد اما لباس های پنبه ای در فصل سرما مکن است باعث سردی شما شود.

لباس های خواب از جنس ابریشم برای فصل سرما وهوای سرد مناسب میباشد.در فصل سرما میتوانیم از جورابهای نازک وسبک هم استفاده کنیم.

چرا لباس خواب بپوشیم؟

مهمترین دلیل پوشیدن لباس خواب به دلیل راحتی آن میباشد.پوشیدن لباس خواب مزایای بهداشتی هم دارد فرایند ریزش مداوم پوست ورشد مجدد آن فرایندی مداوم است که برای همه انسان ها در طول

خواب رخ میدهد وپوشیدن لباس خواب باعث میشود این آلودگی ها از پوست ما به تخت منتقل نشود وخوابی آرام را برای ما فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه